Montują Kielecki Informator Społeczny. Poinformuje o smogu, wydarzeniach i korkach
4 czerwca 2019
Kadzielnię odkryjemy na nowo. Co za atrakcje! [OPIS I DUŻO ZDJĘĆ]
5 czerwca 2019

Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Ruszyła Restauracja Rodzinna!

Dawny Leśny Dwór prowadzony przez rodzinę Binkowskich zmienia nazwę na Restaurację Rodzinną. – Chcemy, żeby rodziny trafiły w miejsce, gdzie dobrze zjedzą i odpoczną w ciszy i spokoju między drzewami Parku Baranowskiego – mówią właściciele obiektu.

W Restauracji Rodzinnej królują włoskie dania i klimat Italii. Menu składa się z kilku propozycji pizzy wypiekanej w piecu oraz makaronów. Nie zabrakło też dań, z której znany był Leśny Dwór, czyli tradycyjnej, polskiej kuchni. 

Z kolei dla dzieci przygotowano menu  zrównoważone, z różnorodnymi składnikami, które są prezentowane w oryginalny sposób.

– Bardzo często dzieci nie chcą tknąć warzyw czy owoców, ale gdy zobaczą marchewkę czy truskawkę w kształcie jakiegoś zwierzątka, serduszka bądź gwiazdki, to łatwiej przychodzi im jedzenie – mówi Joanna Binkowska, menadżerka Restauracji Rodzinnej.

Na dzieci czeka także sporo atrakcji na zewnątrz. Oprócz korzystania z odnowionego placu zabaw, wygospodarowano dla nich miejsce na zjazd tyrolką o długości 20 metrów. Na ogródku powstał kącik do obserwowania wiewiórek i ptaków.

Dodatkowo w każdą niedziele wakacji będą się tam odbywać rodzinne imprezy. W godzinach 13:00 – 16:00 organizujemy warsztaty z animatorami dla dzieci, konkursy i wiele innych atrakcji. W planach mamy też kino letnie – informuje Joanna Binkowska.

Ciekawostką jest, że w lato dania przygotowywane są na zewnątrz w leśnym barze. Restauracja oferuje kompleks altan, gdzie można zjeść posiłek pośród drzew Parku Baranowskiego.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o