[FOTO] Slow food i piękne wnętrze! Przy Solnej ruszyła restauracja RoloLolo
29 czerwca 2019
Co za auta! Wielka galeria zdjęć z Festiwalu DUB IT
30 czerwca 2019

[FOTO] Pierwszy dzień 5 edycji Kadzielnia Sport Festiwal. Zobacz najbardziej ekstremalną imprezę w Kielcach

Piąta edycja Kadzielnia Sport Festiwal to prawie 550 metrów tyrolki, hamaki 40 metrów nad ziemią, drogi wspinaczkowe, no i śmiałkowie przechodzący wysoko nad Waszymi głowami. Wspinacze pokonujący baldy rozlokowane na budynkach w centrum miasta i najprawdziwsze silent disco w niecce Kadzielni. Zobaczcie naszą relacje z pierwszego dnia.

Podczas festiwalu odbyły się zawody urban climbing. Polegają one na wspinaczce bez zabezpieczenia na kilkanaście punktów, m.in. na budynki w różnych częściach Kielc. W ubiegłorocznej, pierwszej w Polsce, edycji tego typu zawodów wspinaczkowych wzięło udział ponad 100 osób z całej Polski.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Opłata jest pobierana za część aktywności, tj. tyrolkę, ekstremalne hamaki oraz kajaki na Jeziorku Szmaragdowym. Każda z tych atrakcji odbędzie się także w odsłonie nocnej.

Dodatkowo na niedzielę organizatorzy zaplanowali muzyczną niespodziankę. Po raz pierwszy w Kielcach odbędzie się plenerowe Silent Disco, czyli impreza taneczna… w ciszy. Każdy z uczestników otrzyma specjalne słuchawki i sam wybierze przy secie którego z trzech DJ’ów chce się bawić.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o