Prezydent wprowadza dyżur dla mieszkańców. Na spotkanie można się umówić przez internet
8 lipca 2019
Zamiast wyrzucić na śmietnik, wolą oddać innym. Świetna inicjatywa na Facebook’u
9 lipca 2019

Znamy trasę Marszu Równości. Sprawdź, którędy przejdzie w sobotę

13 lipca odbędzie się pierwszy, historyczny Marsz Równości w Kielcach. Wiadomo już, którymi ulicami naszego miasta przejdą środowiska LGBT.

Choć po piątkowej decyzji Sądu Okręgowego zażalenie na wyrok złożyło Stowarzyszenie Liga Rodzin Świętokrzyskich, to wszystko wskazuje na to, że w najbliższą sobotę Marsz Równości się odbędzie. Ostateczną decyzje we wtorek lub środę wyda Sąd Apelacyjny w Krakowie.

Organizatorzy mają już zaplanowaną trasę, przez którą przejdzie Marsz Równości. Rozpocznie się on na ulicy Staszica, po czym skieruje się na ulice Solną, Paderewskiego, al. IX Wieków Kielc, Pelca, Piotrkowską, Rynek, Bodzentyńską, Kościuszki i Plac Wolności. Marsz zakończy się na ulicy Sienkiewicza pod pomnikiem Henryka Sienkiewicza. 

Przypomnijmy, że na ten sam dzień zaplanowanych jest 13 innych kontrmanifestacji. Na dodatek w Kielcach będą przebywać harcerze z całej Polski, bowiem pod koniec tygodnia rozpoczyna się Festiwal Harcerski. 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Łukasz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Jakim prawem będą propagować wartości o wątpliwej jakości dla społeczeństwa, osobom nieletnim w samym centrum Kielc?!
Ja jako rodzic/ opiekun nieletnich, nie życzę sobie aby moje dzieci były narażane na hasła jakie tam padają. jakim prawem ktoś chce uświadamiać, indoktrynizować nieletnich wbrew, bez pozwolenia ich rodziców? Sądy są ślepe na krzywdę nieletnich?
PARANOJA!!!
PARANOJA!!!