Zawody łazików marsjańskich w Kielcach. Już za miesiąc!
6 sierpnia 2019
Wiemy co się stanie z kontrolerem biletów, który wdał się w awanturę
7 sierpnia 2019

Kielce z profesjonalną aplikacją turystyczną. Zobacz jak działa

Popularna aplikacja turystyczna Footsteps wchodzi do Kielc. Dzięki niej turyści i mieszkańcy regionu będą mogli w prosty sposób poznać atrakcje turystyczne stolicy województwa Świętokrzyskiego.

Aplikacja, którą można pobrać zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS, oparta jest na dwóch filarach. Pierwszy to personalizacja. Użytkownik po uruchomieniu może wybrać swoje zainteresowania, które określają jego osobowość. Do wyboru ma m.in.: turystę, sportowca, biznesmena, miłośnika sztuki czy smakosza.

Na podstawie dokonanego wyboru przechodzimy do drugiego filaru, gdzie użytkownik otrzymuje gotowe trasy dopasowane do wybranych preferencji. Trasy, które zostały przygotowane w Kielcach przez profesjonalny zespół przewodników to:

10 tras zawiera łącznie 130 punktów do zwiedzania. Aplikacja prowadzi po interaktywnej mapie, a użytkownik trafia od punktu do punktu. Może dodawać lub usuwać dane punkty. 

– Ta aplikacja jest bardzo popularna w innych miastach, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę. Dzięki niej turyście łatwiej będzie znaleźć nasze miasto. To lepsze rozwiązania niż tworzenie własnej aplikacji – mówi wiceprezydent Kielc, Marcin Różycki.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o