KALENDARZ WYDARZEŃ Sprawdź co się dzieje w weekend (4-6 października)
4 października 2019
[ZDJĘCIA] Pierwszy fragment nowej ekspresówki do Warszawy już udostępniony
5 października 2019

Bogdan Wenta zwolnił dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego!

Tomasz Szymkiewicz nie jest już dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego. – Nie byliśmy zadowoleni z jego pracy – informuje Arkadiusz Kubiec, zastępca prezydenta Kielc.

To pokłosie ostatnich decyzji kadrowych Szymkiewicza. W czwartek były już dyrektor ZTM zdegradował Barbarę Damian z funkcji wicedyrektora miejskiej jednostki do funkcji kierownika działu przewozów.

Ta decyzja była zaskakująca dla władz miasta. – Poprosiłem o wyjaśnienie pana dyrektora – mówił wczoraj Arkadiusz Kubiec, wiceprezydent Kielc.

Szalę goryczy przelała piątkowa decyzja Tomasza Szymkiewicza, który zdecydował się powołać na stanowisko wicedyrektora Jolantę Kot. Jest to wieloletni pracownik Zarządu Transportu Miejskiego. Co ciekawe jak ustaliła kielecka „Wyborcza”, Kot to siostra Dariusza Łuczaka, który bez powodzenia ubiegał się o fotel radnego z listy Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty.

– W związku z tym, że nie byliśmy zadowoleni z pracy pana Szymkiewicza otrzymał on dzisiaj wypowiedzenie z pracy. Jednym z powodów są ostatnie zmiany kadrowe – tłumaczy zwolnienie Arkadiusz Kubiec.  

Obecnie jednostką będzie zarządzać Jolanta Kot, powołana przez Szymkiewicza na stanowiska wicedyrektora. Jak dodaje Kubiec, władze miasta w najbliższym czasie rozpiszą konkurs na stanowisko dyrektora.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o