Plaza Park prawie gotowa! Wiemy kto się wprowadzi do nowego centrum handlowo-usługowego
28 czerwca 2019
[FOTO] Pierwszy dzień 5 edycji Kadzielnia Sport Festiwal. Zobacz najbardziej ekstremalną imprezę w Kielcach
29 czerwca 2019

[FOTO] Slow food i piękne wnętrze! Przy Solnej ruszyła restauracja RoloLolo

Kolejne świetne kulinarne miejsce przy ulicy Solnej w Kielcach. W sobotę ruszyła tam restauracja RoloLolo serwująca jedzenie zgodne z ideą slow food.

Bez pośpiechu, ale dokładnie i od postaw – tak mają być przygotowywane potrawy w restauracji RoloLolo. Co więcej, wszystkie składniki oprócz bułek są robione na miejscu, a produkty dostarczane od lokalnych dostawców. – Stawiamy na proces tworzenia. To definicja slow food. Wszystko robimy od podstaw z jakościowych składników, które mamy od lokalnych dostawców. Chcemy się wyróżniać jakością, bo ona zawsze się obroni. Mieszkańcy Kielc mają coraz większe kulinarne wymagania, a my chcemy im sprostać – mówi menadżer RoloLolo, Łukasz

Menu restauracji nie jest długie, ale taki był zamysł. Specjalnością są żeberka i steki (z atrykotu, rostbefu i polędwicy wołowej). W ofercie są także kanapki i burgery, które różnią się nieco od tych podawanych w innych knajpach. – Oprócz klasycznych burgerów przygotowujemy je z krewetkami, żeberkami czy kurczakiem. Nie chcemy być kojarzeni z typową burgerownią, bo jest ich już wystarczająco w Kielcach. Stąd pomysł na trochę nietypowe połączenia – dodaje Łukasz.

Do dań proponowane są też wykonywane na miejscu sosy, a restauracja oferuje szeroki wybór piw rzemieślniczych, których znajdziemy około 40 rodzajów.

Restauracja RoloLolo wyróżnia się także pięknym, nowoczesnym wnętrzem. Jego głównymi elementami są ciemne drewno, elementy surowej blachy oraz nastrojowe oświetlenie.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o