Hot dogi na różne sposoby. Ruszył Wściekły Pies

Hot-dogi rodem z Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz Europy dostaniemy we Wściekłym Psie –  nowym lokalu przy ul. Jana Pawła II 12.

To jedyny tego typu lokal w Kielcach, gdzie zjemy wyłącznie hot-doga. W menu jest pięć pozycji tego popularnego rodzaju street food’u: polski, francuski, niemiecki, meksykański i amerykański. Każdy z hot-dog’ów wyróżnia się innymi składnikami.

– Dla fanów ostrych smaków możemy polecić hot doga meksykańskiego z nachosami i kiełbasą chorizo. Dla osób preferujących lokalne smaki mamy hot doga w wersji polskiej z grillowaną kiełbasą, ogórkiem kiszonym i naszymi rodzimymi składnikami – mówi Karol Krawczyk, współwłaściciel Wściekłego Psa.

Karol Krawczyk dodaje, że pomysł wziął się z pobytu za granicą, gdzie właściciele podpatrzyli lokal serwujący hot-dogi w różnych stylach. – Cieszył się on dużą popularnością. Pomyśleliśmy, że w Kielcach nie ma takiego miejsca i postanowiliśmy spróbować – wyjaśnia.

Wszystkie hot-dogi mają stałą cenę – 15 zł. Oprócz tego można zamówić frytki za 5 zł.

Wściekły Pies będzie dostosowywał swoje menu do sezonów. Jesienią zjemy tam hot-dogi z grzybami, a wiosną z większą ilością warzyw. Lokal będzie miał także możliwość dowozu. Będzie on otwarty przez cały tydzień w godzinach 10-22.

Co ciekawe Wściekły Pies przygotował specjalną ofertę dla kibiców Korony Kielce.

– W każdy dzień meczowy planujemy urządzić promocje na jednego wybranego hot doga z naszego menu. Każda osoba która przyjdzie do nas w klubowych barwach dostanie 20 procent upustu – informuje Karol Krawczyk.

Komentarze z Facebooka