Gdzie grillować w Kielcach? Lista miejsc, gdzie zrobisz to legalnie

 

Stadion Leśny

Najwięcej możliwości daje w tym zakresie Stadion Leśny, który jest równocześnie najbardziej popularny. Znajdziemy tam 3 małe wiaty (stół z siedziskami, palenisko) oraz 1 dużą (stoły z ławami, 2 paleniska do palenia ognisk, 1 grill, kosze na śmieci). Bezpłatnej rezerwacji należy dokonywać pod numerem 41 36 76 583. Drewno lub węgiel należy zapewnić sobie samemu.

Park Dygasińskiego

Podobnie jest w Parku Dygasińskiego, gdzie również musimy przyjść z własny drewnem lub węglem. W tym przypadku rezerwacja nie jest wymagana, a korzystanie jest bezpłatne. Do dyspozycji mamy dwie wiaty grillowe ze stołami z ławkami, a do tego piłkarzyki i stolik szachowy.

Ogród Doświadczeń Energetycznego Centrum Nauki

Najnowszym miejscem na grillowej mapie Kielc są okolice Kieleckiego Parku Technologicznego przy ul. Olszewskiego 6. Są tam 2 wiaty grillowe (4 grille, stoły z siedziskami, kosze na śmieci). Rezerwacja przy małych grupach nie jest wymagana. Przy  wynajmie ogrodu na wyłączność należy zadzwonić do obsługi KPT. Podobnie jest z opłatami: za grilla dla małej grupy nic nie zapłacimy, a przy wynajmie całego ogrodu opłata jest ustalana indywidualnie.

Komentarze z Facebooka