Mieszkam#wKielcach – Z pasji do florystyki. Poznajcie właścicieli kwiaciarni Bierz Go Bukiet
13 sierpnia 2019
Zaczęli budować strefę relaksu w Dolnie Silnicy! Będzie gotowa pod koniec wakacji
15 sierpnia 2019

„Seksualizacja dzieci”. Jest skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ws. Festiwalu Muzyki Tanecznej

Kielce, 10.08.2019 r. II Festiwal Muzyki Tanecznej "Kielce 2019" w Amfiteatrze Kadzielnia organizowany przez TVP i Miasto Kielce. Fot. Lukasz Zarzycki / www.um.kielce.pl

Fot. Lukasz Zarzycki / www.um.kielce.pl

Dziennikarz Gazety Wyborczej Bartosz Wieliński złożył skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie sobotniego koncertu w ramach Festiwalu Muzyki Tanecznej transmitowanego na antenie TVP 2. Według niego impreza wiąże się z „brutalną seksualizacją dzieci”.

Skarga ma odnosić się do tekstów piosenek, które śpiewali artyści disco-polo. „Mam tatuaż w bardzo ciasnym miejscu”, „myślę o jej arbuzach”, „zróbmy to na parterze”, zachwalanie ananasa, który ma poprawiać smak nasienia, a także „umiesz kręcić pupą” zaśpiewane dziewczynce prosto w twarz – to wszystko można było usłyszeć ze sceny o czym pisał we wtorek portal OKO.press.

Portal zwraca uwagę, że transmisja miała miejsce przed godziną 23.

Bartosz Wieliński, szef działu zagranica w „Gazecie Wyborczej” zapowiedział, że jeszcze  w środę złoży skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. – Ręce precz od naszych dzieci! Jeszcze dziś składam na TVP skargę w KRRITV w związku z brutalną seksualizacją dzieci w jednym z programów. Skandal! – napisał na Twitterze.

Sobotni koncert w Amfiteatrze na Kadzielni oglądało w telewizji ponad 2,5 mln widzów. Był to drugi najlepszy wynik w tym czasie spośród wszystkich stacji telewizyjnych.

 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o