Dwie kieleckie inwestycje w prestiżowym konkursie. Zagłosuj!

Dwie inwestycje realizowane w Kielcach – budowa Basenów Tropikalnych Binkowski Resort oraz Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach zostały nominowane w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019.

Baseny Tropikalne Binkowski Resort

Inwestycja, na którą z pewnością czeka nie tylko sporo mieszkańców Kielc, ale także województwa.

Pierwszy etap budowy zakończy się pod koniec roku, a obecnie trwają prace wykończeniowe. Najważniejsze, czyli budowa głównej hali basenowej jest już zakończona. Hala została w całości przeszklona, a w kwietniu zaczęły się prace instalacyjne i wykończeniowe.

ODDAJ GŁOS NA BASENY TROPIKALNE

– Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Aktualnie jesteśmy na etapie układania płytek i ogrzewania podłogowego. We wrześniu przyjadą do nas palmy, których będzie koło 80. Jeżeli utrzymamy obecne tempo, to liczymy, że maksymalnie pod koniec roku uda nam się otworzyć pierwszą część kompleksu, która obejmuje halę basenową – mówi Bartosz Binkowski, menadżer hotelu.

[VIDEO i FOTO] Weszliśmy do środka Basenów Tropikalnych. Robią wrażenie!

Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach

Miejska inwestycja w rozwój transportu publicznego w Kielcach to projekt zakładający rozbudowę ul. Wapiennikowej w Kielcach wraz z rozbudową skrzyżowań: z ul. Ściegiennego i ul. Husarską oraz z ul. Ks. J. Popiełuszki i ul. Rtm. W. Pileckiego, a w kolejnym etapie rozbudowa ul. Cmentarnej wraz z przebudową parkingu przy cmentarzu Cedzyna w Kielcach oraz zakupem i montażem 30 szt. elektronicznych tablic informacyjnych. Zwieńczeniem projektu jest zakup 25 sztuk autobusów o napędzie hybrydowym.

ODDAJ GŁOS NA ROZWÓJ INFRASTRUKTURY TRANSPORTU PUBLICZNEGO

Komentarze z Facebooka