Nowe sushi w Kielcach! Ma wyróżniać się szybkim dowozem

Okami Sushi – tak nazywa się nowy lokal w Kielcach serwujący japońskie specjały. Mieści się przy ul. Panoramicznej 2 w nowym budynku Becher Etiuda.

W nowym sushi barze zjemy zarówno tradycyjne nigiri, maki i sashimi, jak i nowoczesne propozycje fusion. Właściciele lokalu stawiają przede wszystkim na szybki dowóz i niszowe produkty.

– Będziemy pracować na wyszukanych rybach. Pracuje u nas sushimaster, który ma spore doświadczenie w tej materii i czasem na pewno zaskoczy naszych gości czymś specjalnym – mówi Mateusz Koclęga, jeden z właścicieli, który zainteresował się sztuką sushi cztery lata temu.

– Zaczynałem swoją przygodę w Krakowie, ale zawsze moim marzeniem było otwarcie swojej knajpy. Jak widać marzenia się spełniają – śmieje się Mateusz.

Wnętrze Okami Sushi jest nowoczesne z industrialnymi elementami. Całość dopełnia bar, przy którym można siąść oraz ciepłe światło tworzące idealną atmosferę do jedzenia japońskich przysmaków. Lokal mieści się w nowym budynku Becher Etiuda przy ul. Panoramicznej.

– Zdecydowaliśmy się na taką lokalizację, ponieważ jesteśmy w bliskim położeniu do ulicy Sienkiewicza oraz węzła komunikacyjnego, czyli dworca PKS i PKP – dodaje właściciel.

Otwarcie Okami Sushi już w sobotę 7 września.

Komentarze z Facebooka