Nowe sushi w Kielcach! Ma wyróżniać się szybkim dowozem
6 września 2019
[FOTO + VIDEO] Święto fitnessu w Hali Legionów! Za nami I Konwencja „Wdech Wydech”
8 września 2019

Dzień otwarty targów zbrojeniowych! Plan wydarzeń i galeria zdjęć

Leopardy, Rosomaki i BAOBABY – te i wiele innych sprzętów wojskowych będzie czekać na miłośników militariów oraz historii polskiego wojska w sobotę 7 września.

Tegoroczna Wystawa Sił Zbrojnych to nie tylko ekspozycja w halach A i B kieleckiego ośrodka. To przede wszystkim, zgromadzony na terenie zewnętrznym najnowocześniejszy sprzęt używany przez Siły Zbrojne RP. Będą to między innymi zmodyfikowane czołgi Leopard 2, które warto zwiedzić od środka. Poza tym miłośnicy militariów zobaczą w Targach Kielce: kołowe transportery opancerzone Rosomak, samobieżny moździerz RAK oraz platforma minowania narzutowego BAOBAB. Oprócz ciekawej ekspozycji nie zabraknie także widowiskowych pokazów.

Dodatkowo Kielecki Klub AIKIDO JAF organizuje w Targach Kielce pokaz aikido dzieci i dorosłych. Techniki samoobrony przed nożem i kijem, kata z japońskim mieczem 1 na 1 i batojutsu, czyli cięcia ostrym mieczem. To elementy pokazu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Nie zabraknie ich również w tym roku.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o