Dzień otwarty targów zbrojeniowych! Plan wydarzeń i galeria zdjęć
7 września 2019
Wielka inwestycja w ładowarki elektryczne w Kielcach! Będzie ich więcej niż samochód elektrycznych
9 września 2019

[FOTO + VIDEO] Święto fitnessu w Hali Legionów! Za nami I Konwencja „Wdech Wydech”

Hala Legionów zamieniła się w wielki fitness klub. A to za sprawą I Kieleckiej Konwencji Fitness „Wdech Wydech”.

Przez cały dzień uczestnicy mogli trenować różne odmiany sportów, które na co dzień dostępne są w ofertach kieleckich fitness klubów. A wszystko to pod okiem profesjonalnych trenerów i trenerek. Na głównym parkiecie można było poćwiczyć zumbę, jogę, pilates czy spalić kilka kalorii na „turbospalaniu”. Z kolei na module lekkoatletycznym zorganizowano kurs samoobrony czy cross traning.

Oprócz zajęć fizycznych było też sporo zajęć merytorycznych. Instruktorzy różnych klubów fitness z Kielc przeprowadzili szereg warsztatów: indywidualne planowanie treningu, ABC Żywienia czy nawet warsztaty dla kobiet w ciąży.

– Warto organizować tego typu wydarzenia, ponieważ ludzie dostają bodziec do wyjścia z domu i poznają wiele ciekawych osób, które lubią aktywnie spedzać czas. Mogą też zobaczyć jak bogatą ofertę mają kieleckie fitness kluby i wybrać jaka forma ćwiczeń najbardziej im pasuje. Dla nas jako „Dream Team” jest to świetna okazja do poznania takich osób jak organizatorki, czyli Magda Węgrzyn i Olga Kowalińska. W przyszłości może to zaowocować kolejnymi wydarzeniami – mówi Fabian Grudzień z „Dream Team Trenerzy Personalni”, którzy mieszczą się w Hotelu Binkowski. 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o