[FOTO + VIDEO] Święto fitnessu w Hali Legionów! Za nami I Konwencja “Wdech Wydech”

Hala Legionów zamieniła się w wielki fitness klub. A to za sprawą I Kieleckiej Konwencji Fitness “Wdech Wydech”.

Przez cały dzień uczestnicy mogli trenować różne odmiany sportów, które na co dzień dostępne są w ofertach kieleckich fitness klubów. A wszystko to pod okiem profesjonalnych trenerów i trenerek. Na głównym parkiecie można było poćwiczyć zumbę, jogę, pilates czy spalić kilka kalorii na “turbospalaniu”. Z kolei na module lekkoatletycznym zorganizowano kurs samoobrony czy cross traning.

Oprócz zajęć fizycznych było też sporo zajęć merytorycznych. Instruktorzy różnych klubów fitness z Kielc przeprowadzili szereg warsztatów: indywidualne planowanie treningu, ABC Żywienia czy nawet warsztaty dla kobiet w ciąży.

– Warto organizować tego typu wydarzenia, ponieważ ludzie dostają bodziec do wyjścia z domu i poznają wiele ciekawych osób, które lubią aktywnie spedzać czas. Mogą też zobaczyć jak bogatą ofertę mają kieleckie fitness kluby i wybrać jaka forma ćwiczeń najbardziej im pasuje. Dla nas jako “Dream Team” jest to świetna okazja do poznania takich osób jak organizatorki, czyli Magda Węgrzyn i Olga Kowalińska. W przyszłości może to zaowocować kolejnymi wydarzeniami – mówi Fabian Grudzień z “Dream Team Trenerzy Personalni”, którzy mieszczą się w Hotelu Binkowski. 

Komentarze z Facebooka