KALENDARZ WYDARZEŃ Sprawdź co się dzieje w długi weekend (8-11 listopada)

PIĄTEK

Świąteczne nastroje Plastyka – fotografia
Ośrodek Kultury Ziemowit
Piątek 08.11, godz. 13.00

Zapraszamy do udziału w wystawie, zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada.

Tomasz Marzec, Karol Kasprzyk, Wojtek Pieczaba – Dziki w TAO
TAO Gym&Fitness
Piątek 08.11, godz. 14.00

Już w najbliższy piątek o godzinie 14:00 w naszym klubie Tao Gym&Fitness na treningu będziemy mieli przyjemność gościć takich zawodników jak:
Tomasz Marzec – Mistrz Świata juniorów 
Wojtek Pieczaba – Kilkukrotny Mistrz Polski, zwycięzca takich zawodów jak 2 bros pro czy Dennis James Classic 
Karol Kasprzyk – Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej oraz kilkukrotny zwycięzca międzynarodowych zawodów z serii Diamond Cup.

Trala Tralalińscy – premiera
Teatr Lalki i Aktora “Kubuś” w Kielcach
Piątek 08.11, godz. 17.00

Co słychać u Tralalińskich? Oczywiście muzykę, bo w grającej kamienicy przy ulicy Wesolińskiej w Śpiewowicach nieustannie się „tralaluje”, „wyśpiewuje”, bawi dźwiękami, głosami i instrumentami.

Otwarcie wystawy: 100 lat Huty “Ludwików” w Kielcach 1919-2019
Muzeum Historii Kielc i Kieleckie Klasyki Auto & Moto
Piątek 08.11, godz. 17.00

Wystawa poświęcona wiekowi działalności największego zakładu przemysłowego naszego miasta pt.: 100 lat Huty „Ludwików” w Kielcach 1919-2019. Ekspozycja i zgromadzone na niej zabytki przeprowadzą zwiedzających przez historię „Ludwikowa” od jego suchedniowskich początków u schyłku XIX w. aż po dzień dzisiejszy.

Wieczór wspomnień poświęcony Romanowi Grzegorczykowi
Osiedlowy Klub Kultury KSM “Miniatura”
Piątek 08.11, godz. 17.00

Osiedlowy Klub Kultury KSM “Miniatura”
na wieczór wspomnień poświęcony: ROMANOWi  GRZEGORCZYKOWi
pt. “Odnajdę dzisiaj Cię …”

Promocja książki “Człowiek – istota kosmiczna”
Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach i inne osoby (2)
Piątek 08.11, godz. 17.00

W piątek 8 listopada o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Kominkowej WDK na promocję książki Grzegorza Brony i Eweliny Zambrzyckiej “Człowiek – istota kosmiczna”, wyd. przez Znak Literanova.

Wystawa malarstwa „Moniuszko”
Symfonia – grupa twórcza

Z okazji 200-setnej rocznicy urodzin wybitnego polskiego kompozytora Stanisława Moniuszki, rok 2019 został ogłoszony Rokiem Moniuszkowskim. Jak podkreślał Waldemar Dąbrowski Dyrektor Opery Narodowej, głównym celem obchodów jest przywrócenie Stanisławowi Moniuszce należytej rangi wśród twórców narodowych, popularyzowanie jego bogatego dorobku oraz promocja jego osiągnięć poza granicami naszego Kraju.

Kielce. Gala Świadek Historii 2019 i koncert szlagierów II RP
Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie i inne osoby (2)
Piątek 08.11, godz. 17.30

Gala Świadek Historii 2019 i koncert szlagierów II RP. 8 listopada 2019 r. w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach (ul. Ściegiennego 2) odbędzie się uroczystość wręczenia tytułów honorowych Świadek Historii, przyznawanych przez #IPN.

Andrzej Dudek-Dürer – performance: Żywa Rzeźba
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach
Piątek 08.11, godz. 18.00

TRANS… MIGRACJE… Żywa Rzeźba 2016-2019 to tytuł performance Andrzeja Dudka-Dürera, którym artysta otworzy międzynarodową wystawę Geo. migracje transgraficzne /geo. transgrafic migrations.

Wernisaż wystawy Pawła Liszewskiego
Sklep ze Sztuką
Piątek 08.11, godz. 19.00

Paweł Liszewski, artysta, malarz, projektant i stylista wnętrz. Autor wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Tytuł wystawy „After Party” nie wiąże się bezpośrednio z tematyką prezentowanych prac, a z sytuacją, jaka wywiązała się podczas jej organizacji.

Widma
Chór NFM
Piątek 08.11, godz. 19.00

S. Moniuszko Widma (rekonstrukcja oryginalnej partytury Stanisława Moniuszki – Maciej Prochaska)

Kobiety Biznesu – jak się Nią stać?
Livioon Kielce
Piątek 08.11, godz. 19.00

Jeśli rozwój osobisty, wolność i pieniądze są dla Ciebie ważne – przyjdź na nasze szkolenie przy pachnącej kawie. Gościem specjalnym tego spotkania będzie Anna Kempisty Gold Manager marki Livioon. Nasza Liderka, Kobieta Sukcesu, która podzieli się z Nami swoim cennym doświadczeniem. 

Grand Prix Kieleckiego Centrum Bilardowego 2019
Kieleckie Stowarzyszenie Darta i Kieleckie Centrum Bilardowe
Piątek 08.11, godz. 19.00

https://www.facebook.com/events/217011279139259/?event_time_id=324448725062180

Wesele w Kosmosie czyli 9te urodziny zespołu Wanted!
Wanted – zespół muzyczny
Piątek 08.11, godz. 21.00

W fantastycznym, kieleckim klubie „Kosmos” (2 piętro Galerii ECHO) o godzinie 21:00 będziemy obchodzić swoje 9-lecie, na które bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chcących posłuchać nas jeszcze raz lub pierwszy raz .

Bąbelkowy Piątek_Wino Musujące bez Limitu dla Pań do 23:00
Metro Kielce
Piątek 08.11, godz. 21.00

Czy znacie lepsze połączenie od Szampana i Kobiet ? 🙂 W najbliższy Piątek Przekonamy się o tym za Sprawą naszej Promocji 🙂 Wszystkie Panie, które przyjdą do Metro w Piątkową Noc,  Częstować będziemy Winem Musującym BEZ LIMITU!

Women’s Night – Darmowy wstęp dla kobiet!
UltraViolet – Exclusive Club
Piątek 08.11, godz. 23.00

UltraViolet to ekskluzywny kielecki lokal w samym sercu miasta nasycony intrygującą tajemniczością luksusu w najczystszej postaci.

Komentarze z Facebooka