Przeczytaj także
200 osób z całej Polski wzięło udział w II Festiwalu Sztuk Ulicznych, który odbył się w ten weekend w Kielcach.
II Festiwal Sztuk Ulicznych Stowarzyszenia Przyjazne Kielce to największe w Polsce – pod względem liczby artystów i performerów, wydarzenie tego typu w Polsce. I to już drugi raz z rzędu, ponieważ ubiegłoroczna edycja była również największą.
Przejście futrzaków, które otworzyło II Festiwal Sztuk Ulicznych
Artyści na ulicach miasta
Pokaz teatru ognia w wykonaniu grupy Fajro




![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-750x500.jpg)













![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-360x180.jpg)
