Przeczytaj także
Po długiej przerwie wracamy z programem Kieleckie Piekiełko. Zapraszamy do oglądania nowego odcinka! W tym tygodniu rozmawiamy o pomyśle budowy lodowiska oraz parkingu przy hotelu Binkowski, a także realizacji programu wyborczego Bogdana Wenty po pięciu latach kadencji.
„Kieleckie Piekiełko” to program portalu wKielcach.info, w którym Piotr Natkaniec i Paweł Więcek komentują bieżące tematy związane z Kielcami i regionem. Co tydzień wybieramy i dyskutujemy o największych kontrowersjach, najważniejszych wydarzeniach, ale również mówimy o pozytywach minionych dni. Jest gorąco i bezkompromisowo!




![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-750x500.jpg)

![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-360x180.jpg)
