Pierwszy w Kielcach teatr rozrywki prowadzony przez małżeństwo aktorów Teresę i Mirosława Bielińskich rozpoczyna współpracę z KCK.
Kilka tygodni temu otrzymaliśmy zaproszenie od nowej dyrektor KCK – Augustyny Nowackiej. Pani dyrektor zaproponowała nam gościnę w KCK, a dokładnie możliwość prowadzenia teatru TeTaTeT na małej scenie. Rozmowy na temat współpracy oraz warunków najmu trwały pare tygodni. 11 grudnia podpisaliśmy umowę o współpracy opartą na porozumieniu i teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że Teatr TeTaTeT przenosi się do Kieleckiego Centrum Kultury. Bardzo nas to cieszy, ponieważ ta scena jest technicznie lepiej wyposażona i daje więcej możliwości. Jesteśmy szczęśliwi i liczymy na owocną współpracę z dyrekcją Kieleckiego Centrum Kultury – informuje Teresa Bielińska.
25 stycznia 2020 roku zagrają ostatni spektakl w Kieleckim Centrum Biznesu – UMRZEĆ ZE ŚMIECHU, tym spektaklem zainaugurowali swoją działalność i nim pożegnają się z dotychczasową sceną. Natomiast od lutego zapraszamy widzów już do KCK. Na widzów czeka wiele nowości i niespodzianek. Przede wszystkim nowa premiera! Już 15 lutego odbędzie się premiera komedii małżeńskiej pt:. „PRAWDA” Floriana Zellera w reżyserii duetu : Bieliński & Żłobiński.
Jednak na deskach KCK powitamy widzów po raz pierwszy 8 lutego spektaklem #KochajmySię! – w tym spektaklu też pojawią się nowości. Pełny repertuar Teatru TeTaTeT w nowej siedzibie oraz sprzedaż biletów ogłosimy już wkrótce – zapowiada Adrian Pacholec (PR i marketing Teatru TeTaTeT)
Teatr TeTaTeT powstał w 2017 roku. Prowadzony jest w ramach organizacji pozarządowej – Stowarzyszenia Teatr TeTaTeT jako niepubliczna instytucja kultury.
Do tej pory Teatr wyprodukował dwa spektakle: komedię „Umrzeć ze śmiechu” oraz spektakl inspirowany dawnym kabaretem literackim „#KochajmySię!”.
W głównej mierze zamierzamy tworzyć spektakle rozrywkowe, które śmieszą i bawią, ale też stanowią inteligentną rozrywkę. Takie sztuki przyciągają widza do teatru i bliższego kontaktu z kulturą. Z naszych obserwacji i doświadczenia, wiemy, że widzowie oprócz trudnych dramatów i sztuk współczesnych oczekują dobrego humoru, wartkiej akcji, dowcipu pozbawionego wulgarności, delikatnej kpiny z osobistych przywar, ale przede wszystkim pomyślnego i szczęśliwego zakończenia, które wprowadza w pogodny nastrój. – informuje Mirosław Bieliński.