Przeczytaj także
Kieleccy policjanci działają w sprawie zniknięcia kapliczki. Znajdowała się ona przy ulicy Sandomierskiej w Domaszowicach. W poniedziałek rano zauważono, że belka z kapliczką została ścięta.
Jak informuje policja, 19 stycznia do proboszcza parafii w Domaszowicach zgłosił się parafianin. Poinformował on, że przy ulicy Sandomierskiej nie ma przydrożnej kapliczki. Ksiądz, który udał się na miejsce potwierdził że belka na której znajdowała się kapliczka została ścięta.
– Informacja trafiła do kurii, skąd została przekazana kieleckim policjantom. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV celem wykonania niezbędnych czynności. Trwają ustalenia w sprawie zniknięcia przydrożnej kapliczki – przekazuje st. asp. Jacek Borek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.










