Dwóch piłkarzy Korony wyróżnionych po Widzewie - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Dwóch piłkarzy Korony wyróżnionych po Widzewie

Przeczytaj także

Xavier Dziekoński i Konstantinos Soteriou po raz trzeci w tym sezonie zostali wybrani do jedenastki kolejki. Zostali wyróżnieni za swoją postawę w wygranym meczu z Widzewem Łódź.

W niedzielę podopieczni Jacka Zielińskiego przełamali serię pięciu meczów bez wygranej. Po dobrym meczu ograli klub z Łodzi 3:1. Po raz kolejny wysoką dyspozycję udowodnił Xavier Dziekoński, który zanotował kilka interwencji, jeszcze przy stanie 0:0.

Solidnym punktem „żółto-czerwonych” jest również Konstantinos Soteriou. Cypryjczyk dobrze dyrygował obroną, ale zdobył również gola na 2:0, sprytnie wykorzystując wrzutkę Nono.

Dla obu zawodników to trzecie tego typu wyróżnienie w sezonie. Takim samym dorobkiem legitymuje się Dawid Błanik. Poza nimi w jedenastkach kolejki znaleźli się: Konrad Matuszewski (dwukrotnie), Bartłomiej Smolarczyk, Antonin, Wiktor Długosz i Marcel Pięczek.

Przeczytaj także