Nowe hulajnogi wjechały do Kielc. Jest też większa strefa – wKielcach.info

Nowe hulajnogi wjechały do Kielc. Jest też większa strefa

Firma Blinkeecity poszerzyła swoją ofertę o kolejne 80 hulajnóg. Zwiększyła się także strefa, w której będzie się można nimi poruszać.

Co ciekawe nowe hulajnogi różnią się nieco od pozostałych. Przede wszystkich są bardziej niezawodne. 

– Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniej wersji.  20 hulajnóg, które wcześniej wprowadziliśmy do Kielc ulegała częstym awariom. Miało na to wpływ bardzo duże zainteresowanie. W ciągu dnia jeden pojazd był wypożyczany nawet 40 razy.  Obecnie hulajnogi mają usprawnione przednie zawieszenie i opony, a także inne podzespoły, które za często się zużywały – powiedział Patryk Nosek z firmy Blinkeecity

Oprócz nowych hulajnóg poszerzono strefę, w której można je wypożyczyć. Teraz jest ona podobna jak w przypadku skuterów.

Hulajnogi prawdopodobnie będą udostępniane także zimą, inaczej będzie ze skuterami, które mają zostać ściągnięte z kieleckich ulic na przełomie listopada i grudnia. Ewentualne zmiany będą uzależnione od pogody.

Zainteresowanie elektrycznymi jednośladami w Kielcach jest bardzo duże. Z danych firmy wynika, że na skuterach elektrycznych przejechano ponad 110 tys.kilometrów, ana hulajnogach ponad  30 tys. kilometrów.  Obecnie w Kielcach firma udostępnia 100 hulajnóg oraz 56 skuterów.

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
Powiadom o