Wypadek w powiecie. Jedna osoba trafiła do szpitala - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Wypadek w powiecie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Przeczytaj także

Fot. KMP w Kielcach

Zderzenie dwóch aut w Mąchocicach Kapitulnych. Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 9 w Mąchocicach Kapitulnych, a do szpitala została przetransportowana jedna osoba.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący hyundaiem 69 – latek, jadąc od strony Masłowa i dojeżdżając do skrzyżowania, nie zatrzymał się przed znakiem „STOP”.

– Tym samym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, zderzając się z prawidłowo jadącym renault, którym kierowała 21 – latka. Poszkodowana została przewieziona do szpitala na badania. Uczestnicy wypadku są trzeźwi – mówi mł. asp. Małgorzata Pędzik z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Przeczytaj także