Hofmeister zadebiutował w kadrze i „dostał wędkę” - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Hofmeister zadebiutował w kadrze i „dostał wędkę”

Yoav Hofmeister z Korony Kielce zadebiutował w pierwszej reprezentacji Izraela. Zaliczył 30 minut przegranego 0:3 sparingu z Węgrami w Debreczynie.

Środkowy pomocnik grał już w młodzieżowych kadrach swojego kraju. Teraz dostał szansę występu w seniorskiej reprezentacji. Od razu w wyjściowym składzie. Nie będzie jednak dobrze wspominał tego spotkania.

Gospodarze zdobyli trzy bramki w ciągu 22. minut, a po pół godzinie trener Ran Ben Shimon zareagował potrójną zmianą. Boisko opuścił też Joav Hofmeister. Zastąpił go Ramzi Safuri z tureckiego Antalyasporu.

Środkowy pomocnik trafił do stolicy Świętokrzyskiego latem poprzedniego roku z Hapoelu Ironi Kirjatu Szemona. Zaliczył bardzo udane wejście do zespołu. W poprzednim sezonie rozegrał 29 meczów w PKO BP Ekstraklasie. Zanotował gola i asystę. Do tego dołożył cztery występy w Fortuna Pucharze Polski.

Bardzo możliwe, że Yoav Hofmeister opuści latem Koronę. Dla „Żółto-Czerwonych” to ostatnia okazja, aby zarobić na transferze z jego udziałem.