Przeczytaj także
W poniedziałek o godz. 6 doszło do poważnej awarii magistrali wodociągowej przy skrzyżowaniu ulic Starogórskiej i Sikorskiego.
Konieczne było zamknięcie wody zasilającej budynki na osiedlach: Świętokrzyskie, Na Stoku, Wichrowe Wzgórze, Słoneczne Wzgórze i ul. Starogórskiej. Na miejscu są dwa beczkowozy, jeden przy ADM Na Stoku. Na razie nie wiadomo kiedy awaria zostanie usunięta. Najwcześniej nastąpili to popołudniu.




![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-750x500.jpg)

![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-360x180.jpg)
