Przeczytaj także
W kolejnym odcinku Kieleckiego Piekiełka redaktorzy Piotr Natkaniec i Paweł Więcek rozmawiają o najnowszym sondażu wyborczym na prezydenta Kielc oraz kuluarowych rozmowach dotyczących startu potencjalnych kandydatów na fotel włodarza naszego miasta.
„Kieleckie Piekiełko” to program portalu wKielcach.info, w którym Piotr Natkaniec i Paweł Więcek komentują bieżące tematy związane z Kielcami i regionem. Co tydzień wybieramy i dyskutujemy o największych kontrowersjach, najważniejszych wydarzeniach, ale również mówimy o pozytywach minionych dni. Jest gorąco i bezkompromisowo!




![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-750x500.jpg)

![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-360x180.jpg)
