11-piętrowe wieżowce staną przy ul. Górnej [WIZUALIZACJE] - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

11-piętrowe wieżowce staną przy ul. Górnej [WIZUALIZACJE]

GEMINI G7 to nowa inwestycja, która niebawem będzie realizowana przy ulicy Górnej w Kielcach. Zostaną tam wybudowane dwa segmenty mające 11 kondygnacji.

W wieżowcach powstanie 161 mieszkań o powierzchni od 28 do 100 metrów kwadratowych. – Wiemy, jak ważna jest wygoda po ciężkim dniu pracy. W GEMINI G7 zaprojektowaliśmy: zewnętrzne miejsce relaksu, w którym będziesz mógł wypocząć z rodziną, dwie windy w każdej klatce schodowej, abyś mógł szybciej wypić kawę w domu – czytamy na stronie inwestora.

W budynkach zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, dzięki którym przyszli mieszkańcy zapłacą niższe rachunki za części wspólne obiektów. Będzie również możliwość ładowania pojazdów elektrycznych.

Atutem wieżowców ma być wyjątkowa panorama miasta. To kolejna inwestycja na ulicy Górnej w ostatnim czasie. Przy Bazie Zbożowej powstały już dwa niższe budynki, natomiast kolejne są w budowie. – Ulica Górna niegdyś miejsce kultowych w regionie zakładów dzisiaj zyskała nową tożsamość i koloryt, stając się wygodnym miejscem do zamieszkania. Blisko stąd do galerii handlowych, wyższych uczelni, szkoły podstawowej – informuje inwestor.

Przeczytaj także