[ZDJĘCIA] Agata Wojda: Apeluję do tych, którzy dzisiaj nie oddali na mnie głosu, żebyśmy dali sobie szansę - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

[ZDJĘCIA] Agata Wojda: Apeluję do tych, którzy dzisiaj nie oddali na mnie głosu, żebyśmy dali sobie szansę

Przeczytaj także

– Moją intencją i ambicją jest, żeby Kielce były miastem dla wszystkich – powiedziała Agata Wojda po ogłoszeniu wyników badania exit poll, dotyczących drugiej tury wyborów na prezydenta Kielc. 

Przypomnijmy, że badanie zostało wykonane przez Ogólnopolską Grupę Badawczą na zlecenie TVP3 Kielce, Radia Kielce i Echa Dnia. Zwycięzcą została Agata Wojda, która uzyskała 57,8 proc głosów. Marcin Stępniewski uzyskał 42,2 proc.

– Ja jeszcze z pokorą czekam na ostateczne wyniki wyborów, jednak już w tym momencie jestem bardzo wzruszona i bardzo szczęśliwa. Przede wszystkim chcę podziękować kielczankom i kielczanom za ogrom zaufania i ogromną odpowiedzialność, którą prawdopodobnie powierzą w moje ręce. Chciałabym też zaapelować do wszystkich, którzy dzisiaj nie oddali na mnie głosu, którzy są być może rozczarowani, być może smutni, żebyśmy dali sobie szansę. Na to, żeby wspólnie tworzyć Kielce – powiedziała Agata Wojda, kandydatka Koalicji Obywatelskiej.

Dodała, że „moją intencją i ambicją jest, żeby Kielce były miastem dla wszystkich”. – Bardzo państwa proszę o otwartość, cierpliwość i współpracę. Bardzo dziękuję – stwierdziła.

Przeczytaj także