Przeczytaj także
Jak poinformowano w komunikacie Wodociągów Kieleckich, do awarii wodociągu na ulicy Poleskiej doszło w czwartek około godziny 8:30. Aktualnie trwają prace naprawcze.
– W związku z usuwaniem awarii magistrali wodociągowej, do której doszło w czwartek 24.11.2022 ok. godz. 8:30, mogą wystąpić niedobory lub spadek ciśnienia wody w rejonie ulic: Poleska i Wielkopolska. W miejscu usuwania awarii na ul. Poleskiej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu ulicznym – czytamy na stronie Wodociągów Kieleckich.
Niedobory lub spadek ciśnienia wody mogą również odczuć mieszkańcy terenu między ulicami: Tysiąclecia Państwa Polskiego, Poleskiej, Domaszowskiej i Leszczyńskiej.





![Podcast Orientuj się w Zdrowiu: Michał Bator o kierowaniu Centrum Medycznym Zdrowie [WIDEO]](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/12/listopad-2025-750x422.jpg)

![Podcast Orientuj się w Zdrowiu: Michał Bator o kierowaniu Centrum Medycznym Zdrowie [WIDEO]](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/12/listopad-2025-360x180.jpg)