Bajkowy Labirynt w Galerii Korona otwarty. To największe centrum rozrywki w regionie! - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Bajkowy Labirynt w Galerii Korona otwarty. To największe centrum rozrywki w regionie!

W kieleckiej Galerii Korona z początkiem października zostało otwarte Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt. Na nasze pociechy czeka mnóstwo atrakcji.

– Jesteśmy największym centrum rozrywki w regionie, na które składa się wielokondygnacyjna konstrukcja z przeszkodami,  basen z kulkami, strefa malucha oraz tor Ro-An Ninja dla młodzieży, przypominający ten z programu Ninja Warrior oraz trampolina – mówi Łukasz Żuk, kierownik działu marketingu i sprzedaży.

W nowym centrum rozrywki zarówno małe jak i większe dzieci znajdą dla siebie atrakcje. – Tak naprawdę już najmniejsze maluszki, które zaczynają się poruszać znajdą coś dla siebie w strefie malucha. Dla trochę starszych dzieci mamy konstrukcję z przeszkodami, w ramach której na przykład znajduje się zjeżdżalnia pontonowa i zjeżdżalnia rolkowa. Za chwilę będzie jeszcze zjeżdżalnia tubowa. Mamy też tak zwaną zjeżdżalnię rodzinną trzytorową – wymienia Żuk.

Na terenie Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt znajdują się trzy salki urodzinowe. – Dwie są utrzymane w atmosferze komnaty Merlina, czyli w takim klimacie zamkowo-pałacowym łącznie z tronem dla króla, z którego oczywiście będą korzystać dzieci podczas urodzin. Druga salka jest przeznaczona dla księżniczek z różnych miejsc świata – opisuje Łukasz.

W nowej bawialni w Galerii Korona urodziny dla naszych pociech możemy zaplanować według własnych potrzeb. – Mogą to być urodziny tematyczne zakładające różne bajkowe scenariusze, bądź scenariusz ninja, a nawet luźne urodziny, w czasie których dzieci bawią się na konstrukcji z animatorem, ale korzystają tylko i wyłącznie z salki urodzinowej bez żadnego tematu przewodniego – mówi Łukasz Żuk.

Na terenie Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt przygotowano strefę kawiarnianą. – Poza pyszną kawą można zjeść coś słodkiego, dobry serniczek, szarlotkę. Dla dzieci mamy przygotowaną ofertę gastronomiczną: pizzę, zapiekanki, hot dogi czy tosty – wylicza I dodaje: – Można u nas spędzić cały dzień świetnie się bawiąc i do tego jedząc.