Basen letni przy ul. Szczecińskiej w Kielcach otworzą już w sobotę, a w Nowinach jeszcze czekają

Basen letni przy ul. Szczecińskiej w Kielcach otworzą już w sobotę, a w Nowinach jeszcze czekają

W sobotę w Kielcach zostanie otwarty basen letni przy ulicy Szczecińskiej. Natomiast strefa basenów letnich w Nowinach przy ośrodku Perła jest już gotowa na przyjęcie klientów, ale jeszcze nieotwarta.

Jak zawsze otwieramy w pierwszy dzień wakacji. W tym roku jest to sobota 27 czerwca. Basen będzie czynny od godziny 10 do 18 do 31 sierpnia, jeżeli nic się nie zmieni w związku z pandemią. Bilety zostawiliśmy w tej samej cenie jak w ubiegłych latach – 10 zł dla dorosłego, a 7 zł dla dziecka na cały dzień – opowiada Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu przy ulicy Szczecińskiej.

W te wakacje na teren basenu w związku z obostrzeniami spowodowanymi przez pandemię koronawirusa wejdzie tylko 150 osób. – Mamy ustawione płyny do odkażania rąk. Musi być zachowana dwumetrowa odległość od kocyka do kocyka. Wejście na basen będzie osobne. Natomiast wyjście udostępnimy drugą furtką – tłumaczy Andrzej Nańczyk.

W Nowinach baseny letnie przy ośrodku Perła już czekają na klientów. – Jesteśmy gotowi do przyjęcia gości, jeśli chodzi o przygotowanie basenów zewnętrznych. Natomiast czekamy na dobrą pogodę, czyli taką temperaturę, która będzie pozwalała komfortowo korzystać z tych obiektów. Możemy otworzyć w każdej chwili, jeżeli pozwoli na to aura – mówi Jacek Kania, dyrektor GOK Perła.

Na obiekcie w Nowinach w związku z pandemią koronawirusa będą obowiązywać nowe zasady, jeżeli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa. – Będziemy umożliwiać dezynfekcję rąk już na wejściu do nas. Wszystkie paski oraz rzeczy, które dotykają klienci będą też częściej dezynfekowane. Będziemy starać się informować i wymagać od klientów, aby zachowywali od siebie ten odstęp około dwóch metrów przy naszej plaży oraz przy basenach zewnętrznych. Nasi pracownicy też są zabezpieczeni w przyłbice, w rękawiczki  – mówi Jacek Kania. Jak dodaje na obiekcie, aby było bezpiecznie, będzie mogło przebywać do 200 osób.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
14 dni temu

Zdezynfekuj ręce a wchodząc do basenu żadnego wirusika nie zostawisz 😀 Skuteczność 100% 😀

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x