Baseny Tropikalne Binkowski Resort zapraszają na trzy dni pełne tropikalnych atrakcji - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Baseny Tropikalne Binkowski Resort zapraszają na trzy dni pełne tropikalnych atrakcji

Przeczytaj także

Baseny Tropikalne Binkowski Resort zapraszają na trzy dni pełne tropikalnych atrakcji. Zabawa rozpocznie się w środę sportowym wydarzeniem z Akademią Dap Kielce. Czwartek to czas dla studentów, dla których resort przygotował Tropikalne Juwenalia. Weekend rozpocznie tradycyjne piątkowe wydarzenie – Muzyczny Piątek. 

W środę, już od godziny 17, rozpoczyna się wyjątkowe popołudnie w sportowym klimacie z Akademią Dap Kielce. Wydarzenie potrwa aż do godziny 21, podczas którego czeka na gości szereg atrakcji, w tym wodne zabawy, turniej piłki ręcznej w błękitnej lagunie oraz emocjonujące wyścigi w leniwej rzece. Nie zabraknie również niecodziennej wizyty mastkotek w postaci lemura Binia z tropików oraz Dapika!

Kolejny dzień, czyli czwartek, to czas na Tropikalne Juwenalia, organizowane we współpracy z Maska Incognito Club. Od godziny 18 do 22 na gości czekają imprezowe atrakcje zabawa z najlepszymi dj’ami pokazy taneczne oraz bajkowe oświetlenie aquaparku. Studenci oraz młodzież z okazji ich święta mogą wejść na całe 4 godziny za wyjątkową cenę 39 złotych, wystarczy okazać legitymację.

Weekend rozpoczyna Muzyczny Piątek, czyli festiwalowa zabawa pod palmami od godziny 19 do 21:30. Zabawa z dj’em, konkursy i pokazy artystyczne to jedne z wielu atrakcji, które na was czekają.

Przeczytaj także