Bogdan Wenta zakażony koronawirusem - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Bogdan Wenta zakażony koronawirusem

Prezydent Kielc, Bogdan Wenta jest zakażony koronawirusem. – Czuję się dobrze, przebywam w domu – powiadomił na swoim fanpage’u na Facebooku. 

Włodarz miasta w piątek poinformował, że pozostanie w samoizolacji, ponieważ miał kontakt z osobą zakażoną. Wenta postanowił wykonać test na obecność wirusa i okazało się, że jest pozytywny.

– Wynik testu na obecność koronawirusa, jaki otrzymałem dzisiaj, okazał się pozytywny. Wszystkie osoby, które w ostatnich dniach miały ze mną bezpośredni kontakt, proszę, by postępowały zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz obserwowały stan swojego zdrowia – pisze prezydenta Kielc.

Do czasu zakończenia izolacji, prezydent pozostanie ze swoimi współpracownikami w stałym kontakcie telefonicznym oraz internetowym. – Wszystkie zadania, które spoczywają na samorządzie, będą realizowane na bieżąco. Dziękuję Państwu za wszelkie ciepłe słowa. Proszę na siebie uważać – dbać o swoje bezpieczeństwo oraz przestrzegać zasad sanitarnych. Życzę Państwu zdrowia, najmocniej tym osobom, które nie ustrzegły się zakażenia i dziś walczą z COVID-19. Niech ta walka zakończy się Państwa zwycięstwem – dodaje Wenta.