Danuta Papaj nowym wiceprezydentem Kielc – wKielcach.info

Danuta Papaj nowym wiceprezydentem Kielc

O takim scenariuszu mówiło się od kilku miesięcy. W poniedziałek stał się on faktem. Bogdan Wenta oficjalnie poinformował, że nowym wiceprezydentem Kielc została Danuta Papaj.

Do tej pory Papaj była pełnomocniczką prezydenta ds. przedsiębiorczości. Jednak ,co nie jest tajemnicą, jest jedną z najbardziej zaufanych współpracowników Bogdana Wenty.

– Dziękuje panu prezydentowi za obdarzenie mnie zaufaniem. Mam nadzieję, że jako jedyna kobieta w tym zespole wspólnie zrobimy wiele dobrego – mówiła podczas konferencji prasowej, Danuta Papaj.

Nowa zastępczyni prezydenta będzie odpowiadała za sprawy związane z przedsiębiorczością począwszy od gospodarki nieruchomościami, poprzez geodezję kończąc na wydziale komunikacji społecznej (największy wydział w urzędzie miasta). – Będziemy chcieli położyć duży nacisk na te dziedziny – dodaje Papaj.  

Mówiło się, że Danuta Papaj już w kwietniu miała objąć funkcję wiceprezydenta, ale musiała dać sobie chwilę czasu na załatwienie swoich pozostałych spraw zawodowych.

Danuta Papaj będzie musiała złożyć mandat radnej w Sejmiku Województwa. Jej miejsce zajmie Grzegorz Świercz.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x