Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2024 w Kielcach. Znani artyści i gwiazdy kabaretu wystąpią na Kadzielni - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2024 w Kielcach. Znani artyści i gwiazdy kabaretu wystąpią na Kadzielni

Przeczytaj także

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji ponownie odbędzie się w Kielcach. W dniach 23–25 sierpnia na Amfiteatrze Kadzielnia pojawią się gwiazdy kabaretu i muzyki. Polska Misja Kosmiczna, Przebój Lata Radia Zet i Polsatu oraz Świętokrzyska Gala Kabaretowa to wydarzenia, które sprawią, że te wakacje będą niezapomniane. Bilety już w sprzedaży.

Polska Misja Kosmiczna
Polska Misja Kosmiczna, uwielbiany program Kabaretu Skeczów Męczących, który na żywo obejrzały już tysiące widzów, będzie realizowany dla telewizji Polsat, a oprawę muzyczną zapewni Marcin Partyka z zespołem The Jobers. Wydarzenie odbędzie się w piątek 23 sierpnia o godzinie 19:45 na kieleckiej Kadzielni. Bilety dostępne TUTAJ.

– Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach. W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo – czytamy w opisie wydarzenia.

Przebój Lata Radia Zet i Polsatu
Przebój Lata Radia Zet i Polsatu wypełni najpiękniejszy amfiteatr w Polsce energią i muzyką. Już w sobotę, 24 sierpnia na scenie pojawią się wyjątkowi zagraniczni artyści oraz najpopularniejsze polskie gwiazdy, których utwory dominowały na letnich listach przebojów. Usłyszymy również najnowsze hity, bez których nie wyobrażamy sobie tego lata. Bilety dostępne TUTAJ.

Świętokrzyska Gala Kabaretowa
Świętokrzyska Gala Kabaretowa to od zawsze nieodłączny element Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Tradycyjnie w zabawny sposób podsumujemy kończące się wakacje. Nie zabraknie więc komentarzy do wydarzeń politycznych, obyczajowych i tych ze świata pop kultury. Na scenie najlepsi w swoim fachu: gospodarze – Kabaret Skeczów Męczących oraz ich wybitni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Andrzej Poniedzielski, Kabaret K2. Wieczór wraz z KSM poprowadzi Paulina Gałązka. Bilety dostępne TUTAJ.

Przeczytaj także