Gdzie odpocząć od słońca? 5 ogródków letnich, które Cię zaskoczą – wKielcach.info

Gdzie odpocząć od słońca? 5 ogródków letnich, które Cię zaskoczą

Lato w pełni, a jednym z miejsc, gdzie możemy wypocząć przed słońcem, napić się piwka i coś zjeść są ogródki letnie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was subiektywny ranking ogródków, które warto odwiedzić. Co ważne, staraliśmy się uwzględniać miejsca niekoniecznie zlokalizowane na Rynku, bowiem tam zazwyczaj trudno o stolik i jest spory ruch. Kolejność ogródków jest przypadkowa.

COFFEE ZONE ULTRA VIOLET

Miejsce, gdzie widok to zdecydowany atut. Ultra Violet kojarzony jest głównie z klubem muzycznym, ale ma także swój letni ogródek, który jest zlokalizowany na czwartym piętrze budynku. Przy kawie lub drinku możemy oglądać z niego ulicę Sienkiewicza. Strefa ogrodowa czynna jest codziennie od godziny 12.

RESTAURACJA RODZINNA W BINKOWSKI DWOREK

Kompleks altan ulokowany przy Hotelu Binkowski. Dobry nie tylko na wyjście na piwo, ale także na dobry obiad, bowiem w ostatnim czasie otwarto tam Restaurację Rodzinną. Serwuje ona włoskie jedzenie z pizzą wypiekaną w piecu oraz polskie dania. Dodatkowo funkcjonuje barek leśny, gdzie można złożyć zamówienie. W każdy weekend wakacji Restauracja Rodzinna zapewnia imprezy rodzinne. Wydaje się to idealne miejsce do odpoczynku w okolicach Stadionu Leśnego.

RESTAURACJA WŁOSKA

Ogródki „Włoskiej” przy ul. Sienkiewicza otwarte są dla wszystkich sympatyków zarówno kuchni śródziemnomorskiej jak i tradycyjnej, z nutką nowoczesności. Restauracja wystartowała ostatnio z ciekawym pomysłem, który ma na celu łączyć ludzi. Dzięki połączeniu stolików w jeden duży stół na zewnątrz lokal chce zachęcić do wspólnego biesiadowania grupy znajomych lub całkowicie obce dla siebie osoby. Nie brakuje pysznej pizzy, oryginalnej włoskiej muzyki oraz dobrego wina.

PAŁACYK ZIELIŃSKIEGO

Doskonale znany mieszkańcom Kielc, szczególnie tym dorosłym. Idealne miejsce schowane w centrum miasta, gdzie odpoczniemy w sąsiedztwie drzew Parku Miejskiego. Co niedzielę możemy odpocząć w rytmach muzyki, bowiem w ogrodzie znajduje się letnia scena. Oprócz napojów alkoholowych, możemy także zjeść potrawy kuchni polskiej. Ich specjalnością są różnego rodzaju placki ziemniaczane.

NA TARASIE

Piękny widok na miasto i świetna lokalizacja w Galerii Echo na najwyższym poziomie – tak wygląda stosunkowo nowy ogródek Na Tarasie, który kiedyś działał w ramach MK Bowling&Kosmos Club. Oprócz napojów alkoholowych, można tam zjeść pizze z pieca oraz inne dania. Do tego w niektóre dni odbywają się tam wieczorami imprezy, które możecie sprawdzić na fanpage’u NA TARASIE.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x