[WIDEO] Gwiazda PGE VIVE Kielce otworzyła w Kielcach... strzelnicę!

[WIDEO] Gwiazda PGE VIVE Kielce otworzyła w Kielcach… strzelnicę!

GT-6 -tak nazywa się nowa strzelnica w Kielcach, którą postanowił otworzyć Grzegorz Tkaczyk, doskonale znany kibicom piłki ręcznej. W niedzielę możemy postrzelać w promocyjnych cenach, w trakcie dnia otwartego.

Grzegorz Tkaczyk to jeden z najlepszych piłkarzy w historii polskiego szczypiorniaka. Przez lata kapitan PGE VIVE Kielce oraz reprezentacji Polski. Z Kielcami postanowił związać się na dłużej i po zakończeniu kariery sportowej zamieszkał wraz z rodziną w Masłowie. Teraz otworzył strzelnicę mieszczącą się przy ul. Kusocińskiego 61A, na terenie Stadniny 4 Konie.

– To jest pomysł, który chodził mi po głowie już od kilku lat. Mój kolega, który jest w branży, namówił mnie do tego. Uznałem, że to fajna inicjatywa i coś, co na pewno przyda się w Kielcach. Jeśli chodzi o rynek świętokrzyski to jest delikatna pustynia ze strzelnicami. Myślę, że to jest fajne urozmaicenie i rozrywka, żeby się odstresować – mówi Grzegorz Tkaczyk.

W strzelnicy do dyspozycji klientów jest 8 stanowisk na osi 30-metrowej oraz 5 na osi 15-metrowej. Z jednego stanowiska mogą korzystać maksymalnie dwie osoby.

– Postrzelać możemy praktycznie ze wszystkieg
o. W ofercie są przede wszystkim broń krótka – pistolety i rewolwery różnego kalibru, ale też broń wojskowa i strzelby gładkolufowe. Można skorzystać z usług instruktora – dodaje były piłkarz ręczny.

Strzelnica organizuje też szkolenia i imprezy integracyjne. Pełny ofertę wraz cennikiem znajdziecie TUTAJ.

W niedzielę trwa dzień otwarty na strzelnicy. Właściciele zachęcają do zapoznania się z obiektem i skorzystania z promocyjnych cen strzelania.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x