Kandydat Bosak w Kielcach: „Nie podpisze kolejnych podwyżek podatków” - wKielcach.info

Kandydat Bosak w Kielcach: „Nie podpisze kolejnych podwyżek podatków”

Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta RP z ramienia Konfederacji odwiedził Kielce. – Jeśli zostanę wybrany nie podpiszę podwyżek podatków dla Polaków – mówił podczas swojego wystąpienia.

Krzysztof Bosak

Jak powiedział 12 lat polityki podwyższania wszelkiego rodzaju opłat, podatków wystarczy  i czas w tym zakresie na zmianę

Według wyliczeń naszych ekspertów, prezydent Andrzej Duda w ciągu pięciu lat swojej kadencji, podpisał aż 30 różnych ustaw podnoszących różnego rodzaju opłaty, podatki, daniny Polakom lub zmieniających sposób naliczania podatków na niekorzyść, aby ostatecznie głębiej wydrenować nasze kieszenie – powiedział parlamentarzysta.

Krzysztof Bosak podczas konferencji prasowej  zapowiedział, że  jego kampania wystartuje  w piątek w Warszawie. Zaznaczył, że  jednym z jej filarów  będzie obrona tradycyjnych wartości  oraz niepodległego, suwerennego państwa przed wpływami zewnętrznymi. Dodawał, że w czasie kampanii będzie chciał zabiegać o głos kobiet.

Krzysztof Bosak, jako kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji Wolność i Niepodległość, został wyłoniony w serii prawyborów. W ostatniej turze pokonał w nich  Grzegorza Brauna. Szefem jego sztabu będzie  Paweł Usiądek, pełnomocnikiem komitetu wyborczego Witold Tumanowicz, a rzecznikiem Anna Bryłka.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments