Kiedy otwierają kąpieliska i baseny? Sprawdź listę w Kielcach i okolicach – wKielcach.info

Kiedy otwierają kąpieliska i baseny? Sprawdź listę w Kielcach i okolicach

Upał nie odpuszcza, ale na szczęście w najbliższych dniach będziemy mogli się ochłodzić nad wodą. Zobacz baseny i kąpieliska w Kielcach oraz w pobliżu miasta, które zostaną otwarte lada dzień.

Basen przy ul. Szczecińskiej

Jedyny letni basen w Kielcach ruszy 15 czerwca. Planowano go otworzyć tydzień później, ale ze względu na upalną pogodę zdecydowano się nie czekać. Przy ul. Szczecińskiej oprócz basenu olimpijskiego można skorzystać z basenu dla dzieci, który ma ponad pół metra głębokości. Ceny biletów są takie same jak w zeszłym roku: 10 zł – bilet normalny i 7 zł – bilet ulgowy.

Park Wodny „Perła” w Nowinach

W dwóch zewnętrznych basenach będzie się można kąpać już w ten weekend. Podobnie jak przy Szczecińskiej dla gości są dostępne dwa obiekty: dla dorosłych i dla dzieci. Jest także plac zabaw. Bilet ulgowy kosztuje 6 zł, a normalny  – 8 zł.

Kąpielisko w Cedzynie

Sezon rozpocznie się 19 czerwca. W związku z przebudową zbiornika od strony Masłowa, będzie można kąpać się na plaży od strony Kielc. Otwarty będzie od 10 do 18.

Zbiornik w Borkowie

Ruszy 1 lipca i nie zapowiadają się tam większe zmiany. Oprócz punktów gastronomicznych można wypożyczyć rowerki wodne czy kajaki.

Zalew w Morawicy

Sezon ruszy tu 22 czerwca. To jedno z najlepiej wyposażonych kąpielisk w regionie. Są punkty gastronomiczne, ścieżka rowerowa oraz park linowy. W tym roku wymieniono także piasek na plaży.

Zalew w Wilkowie

Sezon rozpocznie się 20 czerwca. Pod opieką ratowników będzie można kąpać się od 10 do 18. W Wilkowie znajdziemy punkty gastronomiczne oraz wypożyczalnie rowerków wodnych.

Zbiornik w Kaniowie

Popularne kąpielisko ruszy wraz z rozpoczęciem wakacji i będzie czynne od 10 do 18. Podobnie jak w Morawicy jest ono doskonale wyposażone. Plażowicze mogą skorzystać z wakeboardu, który rusza już 15 czerwca oraz z boisk do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x