Kielczanin zagrał u jednego z najbardziej cenionych filmowców na świecie! – wKielcach.info

Kielczanin zagrał u jednego z najbardziej cenionych filmowców na świecie!

Kielczanin, Marcel Sabat, znany m.in. z filmu „Kamienie na szaniec” miał okazję pracować na planie produkcji „Tenet” Christophera Nolana.

Aktor pochwalił się angażem do filmu Christophera Nolana za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na początku września tego roku miałem przyjemność pracować na planie najnowszego filmu mojego ulubionego reżysera Christophera Nolana – napisał Marcel Sabat

Polakowi przypadł epizod w nowym projekcie Nolana. Na stronie filmu w internetowej bazie IMDB Sabat figuruje jako „wychudzony Rosjanin”. Aktor ma nadzieję, że fragmenty z jego udziałem, które reżyserował Nolan, nie wypadną w trakcie montażu.

Christopher Nolan to jeden z najbardziej cenionych filmowców na świecie. Zyskał popularność i dobre opinie krytyków dzięki Trylogii o Mrocznym rycerzu (2005-2012); Incepcji (2010), za którą otrzymał nominację do Oscara za najlepszy film i drugą nominację za oryginalny scenariusz; Interstellar (2014) i Dunkierce (2017). Jego dziesięć filmów zarobiło ponad 4,5 miliarda dolarów na całym świecie i zdobyło 26 nominacji do Oscara i siedem wygranych.

View this post on Instagram

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na początku września tego roku miałem przyjemność pracować na planie najnowszego filmu mojego ulubionego reżysera Christophera Nolana. Odpowiadając na pytania: ? -tak! Miałem okazję powiedzieć kilka zdań! -tak! Christopher Nolan mnie reżyserował! -tak! Mam nadzieję, że znajdę się w finalnym efekcie tego filmu! ? -tak! Spełniło się jedno z moich wielu marzeń! – tak! Już nic więcej nie powiem ? Link z obsadą filmu poniżej ↙️ https://m.imdb.com/title/tt6723592/fullcredits/cast?ref_=m_tt_cl_sc I am pleased to announce that at the beginning of September 2019 I had the pleasure to work on the set of my favorite director Christopher Nolan. Answering all the questions: ? -Yes! I had the opportunity to say a few sentences on the set! -Yes! Christopher Nolan directed me! -Yes! I hope to be in the final result of this film! ? -Yes! One of my dreams has come true! – Yes! I'm not going to say anything else about this! #tenet #christophernolan #inside #the #actors #studio #movie #film #picoftheday #instagood

A post shared by Marcel Sabat (@marcel_sabat) on

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
Powiadom o