Kolejne zatrzymanie ws. handlu narkotykami w Kielcach. Młodzi mężczyźni mieli w swoim aucie marihuanę i ecstasy - wKielcach.info

Kolejne zatrzymanie ws. handlu narkotykami w Kielcach. Młodzi mężczyźni mieli w swoim aucie marihuanę i ecstasy

Kolejne zatrzymanie podejrzanych o handel narkotykami w Kielcach. Do aresztu trafiło dwóch 22-latków, w których samochodzie funkcjonariusze znaleźli prawie sto gram m.in ecstasy oraz marihuanę. 

Do zatrzymania doszło w ubiegły czwartek w centrum Kielc. Pełniący w tym rejonie służbę funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zwrócili uwagę na osobowego volkswagena, a w nim dwóch .podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn.  

W trakcie kontroli okazało się, że 22- letni pasażer miał przy sobie zawiniątko, wypełnione około 3 gramami suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Funkcjonariusze sprawdzili również samochód. Okazało się, że w reklamówce pod siedzeniem znajdowało się  100 kapsułek wypełnionych białym proszkiem. Badania wykazały, że było to około 90 gramów zmieszanych substancji 3CMC, 4CMC i ecstasy, które znajdują się na liście zabronionych środków. Do policyjnego aresztu trafił zarówno pasażer, jak i 22- letni kierowca volkswagena.

Policja  przy współpracy z prokuraturą ustaliły, że 22-letni pasażer najprawdopodobniej trudnił się wprowadzaniem zabronionych środków do obrotu. Rola kierowcy polegała najprawdopodobniej na pomocy w tym procederze. Obaj zatrzymani odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem, a grozi im do 12 lat więzienia.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments