Koronawirus. Chińczycy nie przyjadą na targi do Kielc - wKielcach.info

Koronawirus. Chińczycy nie przyjadą na targi do Kielc

Przedstawiciele chińskich firm nie wezmą udziału w rozpoczynających się w przyszłym tygodniu w Kielcach targach Kids Time. Ma to związek z epidemią koronawirusa.

Pierwotnie w  targach miało wziąć udział około 30 wystawców z Państwa Środka, reprezentowanych przez kilkudziesięciu przedstawicieli. Ostatecznie udział w imprezie weźmie 11 przedsiębiorstw, a za ich promocje będą odpowiadać przedstawiciele Targów Kielce.

– Zaproponowaliśmy chińskim partnerom, że za promocje ich stoisk będą odpowiadać osoby zatrudnione przez Targi Kielce. Przedstawiciele z Chin wyślą mailowo swoje materiały promocyjne, które otrzymają osoby reprezentujące ich interesy  w Kielcach. Korzystając z materiałów będą promować ich stoiska i nawiązywać kontakt z klientami. W razie potrzeby będą się  kontaktować z przedstawicielami z Chin aby przedstawiać szczegóły ofert –  informuje Andrzej Mochoń, prezes kieleckiego ośrodka wystawienniczego.

Prezes Targów dodaje, że w związku zagrożeniem koronawirusem w targach wprowadzone zostaną dodatkowe zabezpieczenia. Wynikają one między innymi z zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego

– W halach wystawienniczych zamontowano kilkadziesiąt  dozowników z płynem do dezynfekcji. W trakcie targów będziemy mieli także  poszerzony skład karetki pogotowia. Organizujemy też punt medyczny z lekarzem. Będzie tam również można wyposażyć się w gumowe rękawiczki i maseczki ochronne.  Zawsze dbamy o czystość, ale tym razem w będziemy zatrudniać więcej osób sprzątających, które będą dezynfekowały m.in. klamki, barierki, poręcze oraz okolice stosik – powiedział prezes Targów Kielce

11 edycja targów Kids Time rozpoczną się 19 i potrwają do 21 lutego. Ubiegłoroczna jubileuszowa edycja wystawy zgromadziła w kieleckim ośrodku 566 firm z całego świata, wystawę obejrzało ponad 8 tysięcy gości.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments