Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Korony Kielce - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Korony Kielce

Po remisie Korony Kielce z Piastem Gliwice (1:1) Leszek Ojrzyński został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny kieleckiego klubu. Sobotni remis z Piastem był dziewiątym meczem bez wygranej kielczan.

50-letni szkoleniowiec wrócił do Kielc 17 grudnia 2021 roku po 8 latach przerwy. Poprowadził drużynę w 33 oficjalnych spotkaniach, na które złożyło się łącznie 11 zwycięstw, 10 remisów oraz 12 porażek.

29 maja 2022 roku, po dwóch latach absencji na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, trener Leszek Ojrzyński wprowadził Koronę Kielce do PKO BP Ekstraklasy. Zwycięstwo nad Chrobrym Głogów przejdzie do historii klubu, a bramka Jacka Kiełba w ostatniej minucie dogrywki będzie wspominana przez kolejne pokolenia kibiców.

Pierwszą drużynę Korony w spotkaniu z Lechem Poznań poprowadzi trener Kamil Kuzera. O kolejnych klub ma informować na bieżąco.