Przeczytaj także
W środę 10 listopada otwarte zostały lodowiska w Kielcach. Mowa konkretnie o krytych taflach na Stadionie i na Telegrafie. W obu przypadkach zachowano środki bezpieczeństwa epidemicznego.
Lodowiska otwarte zostały w środę o godzinie 16. Obiekty charakteryzują się wspólnym cennikiem i godzinami wejścia.
– Od poniedziałku do piątku jesteśmy czynni od 14:30 do 21:30. W weekend od 10:00 do 21:30. W dni robocze bilet wstępu kosztuje 17 zł, a w weekendy i święta jest to 20 zł. Na miejscu mamy wypożyczalnię, gdzie cena za wypożyczenie łyżew wynosi 10 zł – informuje Michał Misztal, współwłaściciel Telegrafu.
Dodaje również, że w związku z pandemią zostały wprowadzone ograniczenia w liczbie osób. Z każdego lodowiska może korzystać jednocześnie 60 klientów, obowiązuje też dezynfekcja dłoni. Oprócz tego, czas ślizgania trwa jedną godzinę, po czym następuje 30 – minutowa przerwa na dezynfekcję lodowiska oraz konserwację lodu.




![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-750x500.jpg)

![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-360x180.jpg)
