Gościem podcastu PUNKT12 był Michał Piasecki, przewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej w kieleckiej Radzie Miasta. Tematem rozmowy była nadchodząca sesja absolutoryjna. Dlaczego zdaniem radnego prezydent Agata Wojda powinna uzyskać absolutorium i wotum zaufania? Co udało się zrobić w ciągu roku, a czego nie? Poruszaliśmy również temat ostatnich sesji i burzliwej atmosfery, która na nich panowała. Zapraszamy do odsłuchania!
Partnerem podcastu jest WSP „Społem”, producent tradycyjnego Majonezu Kieleckiego.







