Międzygatunkowi muzyczni poszukiwacze. Bracia Waglewscy wystąpią w Kielcach - wKielcach.info

Międzygatunkowi muzyczni poszukiwacze. Bracia Waglewscy wystąpią w Kielcach

Już 4 października w Kielcach wystąpi grupa Fisz Emade Tworzywo. Twórcy takich przebojów jak Pył, Telefon czy Dwa Ognie zagrają w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Fisz Emade Tworzywo to zespół na czele, którego stoją Bartek „Fisz” i Piotrek „Emade” Waglewscy, czyli synowie Wojciecha, lidera grupy Voo Voo.

Bracia Waglewscy założyli swój zespół w 2002 roku. Na początku wykonywali szeroką pojętą muzykę hip-hopową. Jednak w ich dokonaniach mogliśmy usłyszeć wpływy takich gatunków jak m.in. jazz czy funk.

Na wydanym w zeszłym roku przebojowym albumie „Radar” grupa Fisz Emade Tworzywo swoje nowe utwory nagrała, inspirując się bluesem oraz rockiem. Na krążku nie brakuje rockowego solo czy syntezatorowych dźwięków. Album „Radar” promowały m.in. utwory Dwa Ognie, Wolne dni czy Jestem w niebie.

W czasie kieleckiego występu grupy Fisz Emade Tworzywo z pewnością usłyszymy także inne przeboje zespołu takie jak: Biegnij dalej sam czy Ślady.

Początkowo koncert miał się odbyć 17 maja. Jednak z powodu pandemii koronawirusa został przełożony na październik. Bilety kupione na majowy koncert zachowują ważność na nowy termin.

Koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo w Kielcach rozpocznie się w niedzielę 4 października o godz. 18. Bilety w cenie od 85 do 120 zł możemy kupić na portalu bilety24

Wydarzenie organizuje kielecka agencja Prom-Art.

 

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments