Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Ruszyła Restauracja Rodzinna! – wKielcach.info

Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Ruszyła Restauracja Rodzinna!

Dawny Leśny Dwór prowadzony przez rodzinę Binkowskich zmienia nazwę na Restaurację Rodzinną. – Chcemy, żeby rodziny trafiły w miejsce, gdzie dobrze zjedzą i odpoczną w ciszy i spokoju między drzewami Parku Baranowskiego – mówią właściciele obiektu.

W Restauracji Rodzinnej królują włoskie dania i klimat Italii. Menu składa się z kilku propozycji pizzy wypiekanej w piecu oraz makaronów. Nie zabrakło też dań, z której znany był Leśny Dwór, czyli tradycyjnej, polskiej kuchni. 

Z kolei dla dzieci przygotowano menu  zrównoważone, z różnorodnymi składnikami, które są prezentowane w oryginalny sposób.

– Bardzo często dzieci nie chcą tknąć warzyw czy owoców, ale gdy zobaczą marchewkę czy truskawkę w kształcie jakiegoś zwierzątka, serduszka bądź gwiazdki, to łatwiej przychodzi im jedzenie – mówi Joanna Binkowska, menadżerka Restauracji Rodzinnej.

Na dzieci czeka także sporo atrakcji na zewnątrz. Oprócz korzystania z odnowionego placu zabaw, wygospodarowano dla nich miejsce na zjazd tyrolką o długości 20 metrów. Na ogródku powstał kącik do obserwowania wiewiórek i ptaków.

Dodatkowo w każdą niedziele wakacji będą się tam odbywać rodzinne imprezy. W godzinach 13:00 – 16:00 organizujemy warsztaty z animatorami dla dzieci, konkursy i wiele innych atrakcji. W planach mamy też kino letnie – informuje Joanna Binkowska.

Ciekawostką jest, że w lato dania przygotowywane są na zewnątrz w leśnym barze. Restauracja oferuje kompleks altan, gdzie można zjeść posiłek pośród drzew Parku Baranowskiego.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x