Młody kierowca na ulicach Kielc testował przyspieszanie samochodu. Zarobił 83 punkty karne - wKielcach.info

Młody kierowca na ulicach Kielc testował przyspieszanie samochodu. Zarobił 83 punkty karne

20-letni kielczanin na ulicach miasta postanowił sprawdzić osiągi swojego peugeota. W opublikowanym przez niego filmie uwiecznił kilkanaście poważnych naruszeń przepisów. Rajd swój finał znajdzie w sądzie, policjanci podliczyli punkty karne „zebrane” przez 20-latka, jest ich aż 83.

Pod koniec zeszłego tygodnia do kieleckich policjantów trafił film. Autor nagrania publikuje w nim relację z testu przyspieszania osobowego peugeota. Jak informuje policja mężczyzna przemieszczając się ulicami miasta niejednokrotnie łamał przepisy.

Podczas amatorskich testów kierujący peugeotem 20-latek wielokrotnie przekraczał linię podwójną ciągłą, korzystał z telefonu komórkowego, poruszał się z nadmierną prędkością niekiedy wprowadzając samochód w poślizg. Każde z tych zachowań stanowi zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wykroczenia te, popełniane praktycznie w jednym czasie są niestety niezwykłym niebezpieczeństwem. Zaznaczyć należy, że wśród obranych przez mężczyznę ulic znajdowały się te o dużym natężeniu ruchu – Aleja Solidarności, ul. Łódzka, Jagiellońska, Zagnańska, Jesionowa. Słowem, rajd po ulicach miasta.

Wezwany na komisariat 20-latek przyznał się do popełnionych wykroczeń. Cała sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Policjanci podsumowali kilkunastokrotne łamanie przepisów przez mieszkańca Kielc.

W testach prowadzonych przez 20-latka najbardziej szokującym wskazaniem zamknął się licznik jego punktów karnych z wynikiem 83.

 

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdzichu
26 dni temu

pies kolegi pyta o link