Mono Home już w Kielcach! Z nimi odmienisz swój dom - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Mono Home już w Kielcach! Z nimi odmienisz swój dom

Przeczytaj także

Mono Home to salon, który w swojej ofercie ma wszystko, co potrzebne do wykończenia łazienki i innych pomieszczeń w domu. Klienci mogą zakupić tu najwyższej jakości produkty od znanych wykonawców. Siedziba Mono Home znajduje się przy ulicy Domaszowskiej 83C w Kielcach. W środę 21 lutego odbyło się jej oficjalne otwarcie.

Salon Mono Home to nowe miejsce na mapie naszego miasta. Na rynku wyróżnia ich bogata oferta produktów o najwyższej jakości. Możemy tam kupić płytki ceramiczne , szafki umywalkowe, baterie, a także wiele innych rzeczy potrzebnych do wykończenia naszego domu.

Salon Mono Home podąża za bieżącymi trendami. W ich ofercie znajdziemy zarówno projekty boho, jak również łączące szarości, betony i marmury z ciepłym drewnem, bielą lub dodatkami metalicznymi. Mnogość tych trendów i możliwości aranżacji możemy zobaczyć w naszych boksach w salonie.

– Asortyment w salonie jest bardzo bogaty, na tym etapie mamy już głównych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Można u nas kupić produkty firm: Ceramika Paradyż, Ceramika Tubądzin, Grupa Stargres, ale również płytki produkowane dla naszej marki. Chcielibyśmy aby Klienci w naszym Salonie Mono Home czuli się dobrze i komfortowo, żeby każdy znalazł w nim dla siebie inspirację oraz najlepsze rozwiązania do nowoczesnego wykończenia mieszkania – dodaje Sylwester Stępień, kierownik ds. rozwoju marki..

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez wKielcach 💥 (@wkielcach)

Nowo otwarty salon cały czas ma zamiar się rozwijać. Chętne do współpracy firmy i projektanci mogą się tu zgłaszać, by realizować swoje pomysły. – Nasza oferta skierowana jest również dla projektantów, przedsiębiorców, wykonawców i inwestorów. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. Jesteśmy też nastawieni na projektowanie interaktywne, dlatego klient może aktywnie brać udział w procesie projektowym – informuje projektantka Justyna Ludwinek.

fot. Amelia Sumara

artykuł sponsorowany

Przeczytaj także