Ogłoszenie o pracę - doradca ds. sprzedaży mieszkań w Trust Investment - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Ogłoszenie o pracę – doradca ds. sprzedaży mieszkań w Trust Investment

Przeczytaj także

Uznana i prężnie rozwijająca się firma deweloperska powiększa swój zespół. Trust Investment poszukuje pracownika na stanowisko doradcy ds. sprzedaży mieszkań. Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Trust Investment to uznana firma, która realizuje projekty w sektorze nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych na terenie całej Polski. Inwestycje realizowane są kompleksowo, począwszy od zakupu gruntu, poprzez komercjalizację, budowę, sprzedaż, aż po przekazanie kluczy właścicielowi lub najemcy. Deweloper cechuje się profesjonalizmem, a także zdrowym podejściem do klienta.

Teraz również i Ty możesz stać się częścią zespołu! Poszukiwany jest pracownik na stanowisko doradcy ds. sprzedaży mieszkań.

Twój zakres obowiązków:

– Bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta

– Doradztwo oraz prezentacja oferty w zakresie sprzedaży mieszkań i lokali usługowych

– Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie CRM

– Udzielanie informacji w zakresie umowy deweloperskiej, prospektu informacyjnego i innych dokumentów sprzedażowych

– Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej dla Klienta i Notariusza

– Analiza i badanie konkurencji

– Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

– Szereg prac biurowych organizujących sprzedaż

– Czynny udział w szkoleniach

– Współpraca z działami firmy: księgowym, budowlanych, architektonicznym oraz marketingowym

Wymagania:

– Doświadczenie w obsłudze Klienta najchętniej w branży deweloperskiej, nieruchomości lub kredytów hipotecznych

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– Sprawność w obsłudze komputera

– Skrupulatność i dokładność

– Gotowość pracy w godzinach 10:00 – 18:00

– Komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz elegancka prezencja

– Mile widziane zainteresowania dotyczące projektowania wnętrz lub pokrewne

Firma oferuje:

– Umowę i pracę w stabilnej renomowanej firmie

– Możliwość rozwoju zawodowego

– Szkolenia

– Przyjazną atmosferę pracy

– Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, składające się z podstawy i prowizji

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt b2b. Praca stacjonarna na pełen etat. Ogłoszenie o pracę ważne jest do 3 marca 2023 roku. Aplikować możesz pod TYM LINKIEM.