Piri Piri Kebab powstaje w Kielcach. Kultowe kebaby zjemy w samym centrum miasta - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Piri Piri Kebab powstaje w Kielcach. Kultowe kebaby zjemy w samym centrum miasta

Przeczytaj także

Piri Piri Kebab otwiera swój lokal w Kielcach. Kultowe kebaby z kraftowym mięsem będziemy mogli zjeść w samym centrum miasta. Kebabownia powstaje przy ulicy Warszawskiej w lokalu po salonie Orange. Otwarcie planowane jest na kwiecień.

Piri Piri Kebab to znany i lubiany w Polsce kebab. Kebabownia ma już kilkadziesiąt lokali w całym kraju. Teraz przyszła pora na Kielce. Kultowego kebaba z kraftowym mięsem zjemy w samym sercu naszego miasta.

Piri Piri Kebab powstaje przy ulicy Warszawskiej w lokalu po salonie Orange. Kebabownia będzie znajdować się jedynie kilka kroków od Rynku, na którym funkcjonuje już kilka barów z kebabami. Czym zatem Piri Piri Kebab wyróżni się spośród pozostałych kebabowni? Piri Piri Kebab stał się kultowy, dzięki kraftowemu mięsu. Przygotowywane na miejscu donery mają być największym atutem kebabowni.

@piripirikebab #piripiri #piripirikebab #kebab ♬ Food – FASSounds

 

Piri Piri Kebab, czyli kultowa kebabownia z historią

Pierwszy lokal Piri Piri powstał w Lublinie w grudniu 2014 roku. Od samego początku kebabownia wyróżniała się własnym, kraftowym mięsem kebabowym. Mięso kraftowe, czyli ręcznie formowane, bez domieszek, bez wypełniaczy, z autorską mieszanką przypraw. Główna siedziba mieści się przy ulicy Wojciechowskiej 9A w Lublinie. Tam odbywają się szkolenia teoretyczne oraz praktyczne przyszłych franczyzobiorców. Piri Piri Kebab ma ogromne doświadczenie w otwieraniu nowych lokali gastronomicznych. W październiku 2022 roku powstała spółka Piri-Piri Polska, która zajmuje się rozbudową sieci franczyzowej w Polsce.

Przeczytaj także