Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę z kieleckiego Barwinka. Pomógł list pożegnalny - wKielcach.info

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę z kieleckiego Barwinka. Pomógł list pożegnalny

Świętokrzyscy policjanci uratowali 28-latka, który na osiedlu Barwinek w Kielcach targnął się na swoje życie. Mężczyzna został uratowany w ostatniej chwili, pomógł w tym list pożegnalny, który desperat skierował do swojej krewnej. 

Dramatyczne wezwanie odebrał we wtorek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Mieszkanka gminy Radoszyce informowała, że właśnie otrzymała list pożegnalny od swojego krewnego, w którym poinformował on o zamiarze odebrania sobie życia. Koneccy policjanci w pierwszych czynnościach ustalili, że 28-latek najprawdopodobniej wynajmuje jedno z mieszkań na osiedlu Barwinek w Kielcach i skontaktowali się z dyżurnym komisariatu z ulicy Śniadeckich.

Kieleccy policjanci podjęli próbę skontaktowania się z desperatem, jednak nieskuteczną. Na parkingu nie było także pojazdu należącego do 28-latka. Mundurowi  nie odpuścili i dostali się do mieszkania, które mógł wynajmować mężczyzna. Gdy weszli do środka odnaleźli desperata, który najprawdopodobniej połknął znaczne ilości medykamentów i nie było już z nim kontaktu.

Nieprzytomnego mężczyznę załoga pogotowia zabrała do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. 28-latek po kilku godzinach odzyskał świadomość.

Źródło: KMP w Kielcach / KPP w Końskich

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mick
2 miesięcy temu

A może wcale nie chciał być odratowany?